Napovedi cen blaga in makroekonomski vpogledi za prihodnost
20. 2. 2025
14.00 začetek
VIRTUALNO (MS Teams)
Kotizacija
Člani GZDBK
imajo 15 % popust!
Za člane ZNS je kotizacija 60 € + DDV, za nečlane je kotizacija 120 € + DDV, za študente je udeležba na webinarju brezplačna.
V prijavnici vpišite, če ste član GZDBK, da se vam obračuna popust.
Današnje dinamično in nestanovitno poslovno okolje prinaša številne izzive na področju nabave. Gibanje PMI indeksov, tako v Sloveniji kot tudi v Evropi in širše, nakazuje upad gospodarske aktivnosti. Poleg tega rezultati ameriških volitev, negotovo globalno geopolitično okolje in visoke cene energentov vplivajo na zmanjšanje konkurenčnosti, tako v predelovalni industriji kot tudi v storitvenih sektorjih.
Kako vse to vpliva na cene blaga in kaj to pomeni za nabavo v letu 2025, nam bo predstavil Tom Bundgaard, glavni analitik podjetja Expana – Mintec.
Vljudno vabljeni!
Marko Lekše, predsednk strokovnega sveta ZNS
Srečko Bukovec, predsednik ZNS
Vsebina:
- kaj pričakovati glede gibanja cen nafte in gospodarskih trendov v letu 2025 in
- napovedi gibanja cen nekaterih ključnih nabavnih kategorij v prihodnjem letu.

Prijave in plačilo kotizacije:
Prijave in plačila kotizacije potekajo neposredno na ZNS. Po prijavi oziroma plačilu kotizacije boste prejeli povezavo za udeležbo na webinarju.
Če ste zaposleni pri podjetju, ki je član GZDBK, imate 15 % popust pri kotizaciji!
V prijavnici vpišite, če ste član GZDBK, da se vam obračuna popust.
Prijave so mogoče do vključno torka, 18. 2. 2025.
Bodite obveščeni o dogajanju na GZDBK
Obveščajte me o dogodkih
Oddajte svoje mnenje o dogodku
Oddaj mnenje
Kakovost
Človeški viri
Okolje
Informatika
Računovodstvo
Seniorji
Sekcija mikro in malih podjetij ter samostojnih podjetnikov